Kontakt

Om oss

Trykkpartner logo
Trykkpartner logo
Trykkpartner logo
Trykkpartner logo
Trykkpartner logo


Telefon
73 84 80 10
Adresse
Falkenborgv. 24,
7044 Trondheim
O

Kunnskap og kvalitet

Siden 1992 har vi vokst oss til å bli Midt-Norges største trykkeri, med et av landets aller bredeste og mest allsidige tjenestespekter.

Våre ansatte jobber dedikert for å levere kvalitet til alle våre kunder, og det gjør vi ved å følge hele jobben fra start til mål. Vi har en sammensatt kompetanse bestående av rådgivning innen grafisk produksjon, trykking, hurtigtrykk, print i store formater, distribusjon, skilting og ferdiggjøring. Vårt brede kompetanseområde og lange erfaring gjør oss i stand til å hjelpe med de aller fleste utfordringene og spørsmålene du måtte ha. Trykkeriet er opptatt av miljø og er både Miljøfyrtårn og innehar Svanemerket.

Vi i Trykkpartner er lidenskapelig opptatt av trykksaker i alle varianter og format. En annen aktør som ser stor verdi av trykksaker er IKEA.

Her ser du et artig perspektiv på IKEA-katalogen

Ta kontakt, og finn ut hva vi kan gjøre for deg.

Sertifiseringer og samarbeidspartnere


Miljøfyrtårn Miljømerket svane Mot Trondheim Turistforening
Olavsfestdagene Printpower
Ivar J. Moe
Kunderådgiver / daglig leder
926 06 390 ivar@trykkpartner.no
Stig E. Pedersen
Kunderådgiver / styreleder
934 41 941 stig@trykkpartner.no
Karl-Terje Lund
Kunderådgiver
918 05 603 karl-terje@trykkpartner.no
Georg Reppe
Kunderådgiver
926 50 007 georg@trykkpartner.no
Steinar Børsting
Kunderådgiver
913 72 271 steinar@trykkpartner.no
Leif Wennberg
Kunderådgiver
926 59 762 leif.wennberg@trykkpartner.no
Odd Steinar Storli
Økonomisjef
481 28 801 odd@trykkpartner.no
Lillian Paulsen
Administrasjon
73 84 80 10 lillian@trykkpartner.no
Kristin Lønset
Mediegrafiker
73 84 80 22 kristin@trykkpartner.no
Sissel Engelsen
Mediegrafiker
73 84 80 20 sissel@trykkpartner.no
Kari Mette Kalland
Mediegrafiker
73 84 80 28 kari@trykkpartner.no
Rune Vollan
Digital
932 11 622 rune@trykkpartner.no
Bjarne Gjevik
Digital
971 43 652 bjarne@trykkpartner.no
Leif Buxrud
Digital
926 16 944 leif@trykkpartner.no
Frode Berg
Digital
901 10 886 frode@trykkpartner.no
Fredrik Nilsen
Digital
926 47 817 fredrik@trykkpartner.no